גרושין

רבים מן הזוגות הנשואים מגיעים בחייהם לנקודת שבירה של פירוק היחסים מסיבות שונות, והצעד הנלווה לדבר, הוא החלטת בני הזוג להתגרש.

גירושים ברוב המקרים אינו הליך פשוט שכן, לא מדובר רק בקושי נפשי שטמון בכך, אלא גם קושי שמלווה במאבקים משפטיים רבים הכוללים: הסדרי משמורות, חלוקת רכוש, דמי מזונות ועוד.

על כן, במקרים של גירושין, חשוב לפנות לקבלת סיוע מקצועי על ידי עורך דין שמשמחה בדיני משפחה וגירושין וילווה את אחד הצדדים/שני הצדדים בכל התהליך.

משרד עורכי דין – דוד אנג'ל, מתמחה ומוביל בתחום דיני המשפחה לרבות : גירושין, ומעניק שירותים מקצועיים ומהירים בכל סוגי ההליכים מול מערכות המשפט.
צוות המשרד, אשר נבחר בקפידות הינו מיומן ומנוסה ופועל בדרך שקולה ומחושבת, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות בתהליך הגירושין, מבלי "לדרוס" את אחד הצדדים.

הסכם גירושין

כאשר שום ניסיון לא צלח להחזיק את מערכת הנישואים, וההחלטה שנפלה הינה גירושין, יש לעשות הסכם גירושין שינוסח על ידי עורך דין המתמחה בתחום בלבד, משום שהסכמי גירושין אשר התבצעו באופן עצמאי על ידי אנשים פרטיים שאינם מכירים את התחום על בוריו ואינם מכירים את זכויותיהם וחובותיהם, נועדו לכישלון.
עורך דין גירושין אשר מתמחה בתחום ומכיר את מערכות המשפט ועדכוני הפסיקה, יוכל לנתח במקצועיות את מצבו של הלקוח ולהעניק לו ייעוץ, הכוונה, עריכת הסכמים וחוזים, וייצוג מלא לאורך כל התהליך.

שירותי המשרד

  • הסכמי גירושין – ניסוח של בסכמי גירושין על סמך חקר מעמיק של המקרה המדובר והתחשבות מתונה בשני הצדדים על מנת לא לפגוע בשום צד.
  • תשלומי מזונות – תביעות מזונות עם מקסימום הישגים.
  • ידועים בציבור – עריכת הסכמי ממון לזוגות המוכרים כידועים בציבור.
  • חלוקת רכוש –  תביעות רכוש ועריכת הסכמי חלוקת רכוש.
  • חלוקת משמורות והסדרי ראיה- תביעות וקיום הסדרי ראיה של ילדים , לרבות עריכת הסכמי חלוקת משמורות.
  • ייצוג משפטי – ייצוג משפטי מלא בכל מערכות המשפט , תוך הסברה והכוונת הלקוח בכל המתבצע.

משרד עורכי הדין דוד אנג'ל, מורכב מצוות משפטי רחב ובעל ניסיון עשיר בעולם המשפטים, לרבות תחום דיני המשפחה וגירושין, אשר ישמח ללוות אתכם ולהעניק לכם סיוע משפטי מניסיונו הרב, זאת בשים דגש לאיכות ובליווי מהיר ומסור, ובטיפול מקצועי ויעיל וייתן יעוץ מתאים ומענה לכל פניותיכם. הניסיון העשיר והמקצועיות הם שיאפשרו לכם תהליך גירושין חכם ומשביע את רצון שני הצדדים.

פשיטת רגל