עו"ד אזרחות ישראלית

עו"ד אזרחות ישראלית – הזכות להיות ישראלי

הוצאת אזרחות ישראלית – לא קל להפוך לישראלי
לחיות בישראל אינו עניין פשוט, אך למי שלא נולד בישראל, ואין בידיו תעודת זהות ישראלית, להפוך להיות אזרח ישראלי, קשה שבעתיים.
כדי שאדם זר יוכל לקבל אזרחות ישראלית, עליו לעמוד בקריטריונים וחוקים של מדינת ישראל בנושא של מתן אזרחות ישראלים למהגרים אל מול משרד הפנים ובמקרים שונים אל מול ערכאות משפטיות שונות בישראל.

מי שמעוניין לקבל אזרחות ישראלית, צריך להגיש בקשה מנומקת למשרד הפנים, וזה ישיב לפונה את תשובתו, בהתאם למסמכים ולנימוקים שהפונה הגיש למשרד באמצעות משרד עורכי דין אזרחות ישראלית. תהליך קבלת אזרחות אינו קצר, אולם אם הוא מנווט כהלכה על ידי העוסקים בדבר – קיימים סיכויים גבוהים לצלוח אותו והשיג את מטרת השהייה הקבועה בישראל, לרבות כלל הזכויות הנלוות לה כאזרחים.

משרד עורך דין אזרחות ישראלית דוד אנג'ל, הינו בעל ניסיון וותק בתחום למבקשים לקבל אזרחות, מעניק טיפול מקצועי ומהיר למי שהגיש או שברצונו להגיש בקשה לאזרחות ישראלית ומלווה את האזרח/ית לכל אורך התהליך עד להשגת האזרחות המיוחלת.

עו"ד אזרחות ישראלית – סוגי הטיפול השונים בסוגיה זו
בנושאים כמו הסדרת מעמד וקבלת אזרחות ישראלית, יש מספר סוגיות נפוצות שדורשות טיפול מקצועי של משרד עורכי דין בעל ניסיון ורקע מעשי בנושא זה.

בין הטיפולים השונים שבהם מטפל משרדו של עו"ד דוד אנג'ל,
אפשר למנות:

  • טיפולים בקבלת אזרחות ישראלית עבור בן /בת זוג זר שנישואים לאזרחים ישראלים.
  • טיפולים בסוגי סירובים או החלטות שהתקבלו מהלשכות של משרד הפנים בארץ.
  • טיפולים בקבלת אזרחות ישראלית עבור בן/בת זוג זר שחיים עם ישראלים כידועים בציבור.
  • טיפולים בקבלת ויזות ביקור או אשרות כניסה לישראל.
  • וגם טיפולים באזרחים שמבקשים אשרות כניסה מיוחדות לישראל עבור מטרות שונות.
ניתן לראות לפי רשימה חלקית זו, שמשרדו של עו"ד דוד אנג'ל, מטפל בשורה ארוכה של נושאים מול משרד הפנים הישראלי , מעבר לטיפול בנושא בקשת אזרחות ישראלית. בגלל גלגליה האיטיים של הבירוקרטיה הישראלית הטיפול בנושאים משפטיים מול משרד הפנים, לעיתים מתארך זמן רב. עורכי הדין ואנשי הצוות במשרדו של עו"ד משרד הפנים דוד אנג'ל, עושים כמיטבם כדי לקדם את הפתרון של הנושאים המשפטיים שמטופלים בידיהם בדרך המהירה והקצרה ביותר. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין ולקבל ייעוץ ראשוני טלפוני וכן ייצוג מקצועי לאורך כל התהליך.
להמלצות מלקוחותינו בוידאו לחצו כאן
לעמוד הביקורות עלינו בגוגל לחצו כאן