אישור עבודה

אישור עבודה – כיצד ניתן לקבל אישור עבודה

ככלל, קיימת סברה אצל אנשים רבים, שהדרך לקבל אישור עבודה במדינת ישראל, היא ארוכה ומפותלת.
אך לא תמיד מדובר במשימה בלתי אפשרית. מי שמכין את כל המסמכים הנדרשים מראש, הולך לפי הספר, ויש בידיו הסיבות המוצדקות שהחוק (והפסיקה) מכיר בהם, יכול לקבל תוך זמן קצר, או סביר לפחות, אישור עבודה בישראל, עבור עובד זר – בין אם עובד זר מומחה, ובין אם עוזר סיעודי זר שהוא מעוניין להעסיקו.

אמנם, ישנם מספר שלבים הכרחיים, שכרוכים בביורוקרטיה ולעיתים אף סחבת רבה, בהשגת מסמכים ואישורים מגורמים שונים שלעיתים נגררת על פני תקופת מה, כמו גם התקשרות עם חברות כוח אדם ועם גורמים בחו"ל, אך במידה שעבירים את הטיפול משרד עורכי דין לענייני משרד הפנים ואשרות, מנוסה ומקצועי, הנושא יכול להסתיים תוך זמן קצר ללא תקלות ובמינימום הסתבכויות.

משרד עורכי דין של דוד אנג'ל, הינו משרד עורכי דין משרד הפנים מקצועי ובעל ניסיון רב במתן פתרונות והסדרת אשרות שהייה והשגת אישור עבודה, למי שמבקש להעסיק עובד זר, כעובד סיעודי או בענפים אחרים.

אישור עבודה – למי מגיעה הזכאות להעסיק עובדים זרים?

במאמר הזה פירטנו לגבי העובדים שזכאים לקבל אישור עבודה בישראל ובו ניתן להתעדכן בדבר הזכאויות השונות/ התנאים הדרושים.

נביא כאן כדוגמא: מי שמעוניין להעסיק עובד זר לטיפול בקשיש, יוכל להעסיקו אם הוא זה אינו שוהה בבית אבות, או שוהה בבית אבות שאינו מעניק טיפול סיעודי.

לייעוץ מקצועי מעו"ד דוד אנג'ל, העוסק בתחום בהצלחה מזה 20 שנה, התקשרו עכשיו ל- 072-2160056,
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

אישור עבודה שגויס לטיפול בקשיש, יינתן רק במידה וגילו של הקשיש עולה על גיל 67, ואם זו אישה, מעל גיל 64.

במשרד עורכי דין של דוד אנג'ל, מטפלים בהסדרת אישור עבודה, בהתאם לדרישות של משרד הפנים והנהלים שהותקנו בו.

אישור עבודה – מומלץ לקבל מידע מוקדם על העובד שצרך להגיע

השגת אישורי עבודה, הינה סוף התהליך שמאפשר לעובד הזר להיכנס לתחומי המדינה באופן חוקי. אך, עוד בטרם מתחילים בכל ההליך, מומלץ, במקרה של עובד זר לצרכי סיעוד, למשפחה לקבל את מרב הפרטים, ככל שניתן כמובן, על העובד שהם מבקשים לגייסו לעבודה.

גיוס של עובד זר בסיעוד, מתבצע על ידי חברות כוח אדם, שמתמחות בתחום, ואלה מאתרות עובדים זרים שמבקשים לעבוד מחוץ למדינתם, ומביעים רצון להגיע לעבודה בארץ.

בטרם המשפחה מחליטה להעסיק עובד זר, מומלץ לקבל עליו את מירב האינפורמציה על העובד הספציפי ומספר נתונים פרטניים אחרים.


עו"ד דוד אנג'ל, וצוות משרדו, מטפל בכל השלבים המשפטיים לקבל אישור עבודה, מול כל הגורמים הקשורים לנושא. לקבלת סיוע מקצועי – צרו עמנו קשר!