עורך דין אזרחות ישראלית

איך לקבל עורך דין אזרחות ישראלית – למי מגיע להיות אזרח בישראל

איך לקבל עורך דין אזרחות ישראלית – החלום להיות ישראלי

ישנם הרבה אנשים שנולדו וחיים בישראל, אך אינם נחשבים לאזרחיה.
כולנו צופים בחדשות ורואים את מאבקם של ילדיהם של העובדים הזרים, שנולדו בארץ, ורוצים לקבל עורך דין אזרחות ישראלית כדין.

רבים שואלים את עצמם עורך דין אזרחות ישראלית. זו אינה שאלה פשוטה, ואין עליה רק תשובה אחת.
הסוגיה איך לקבל אזרחות ישראלית, מורכבת וישנם מספר תנאים שצריכים להתמלא על מנת שאדם שאינו נחשב לישראלי מתוקף חוק השבות, יוכר כאזרח ישראלי על ידי שלטונות החוק.

עו"ד דוד אנג'ל, עוסק שנים רבות בטיפול בתושבי חוץ או בילידי הארץ שמבקשים להפוך לאזרחים ישראלים, וגם הם שואלים את עצמם איך לקבל עורך דין אזרחות ישראלית.
עו"ד דוד אנג'ל, ואנשי משרדו בקיאים בכל הניואנסים ובדרישות השונות של החוק בישראל, שקובעות מיהו אזרח ישראל ומי רשאי לקבל עורך דין אזרחות ישראלית.

איך לקבל עו"ד אזרחות ישראלית – מי הוא ישראלי ומי לא

חוק השבות משנת 1950 קבע, מי רשאי לקרוא לעצמו אזרח ישראל ומי שאינו נחשב לכזה. העיקרון היה , שלכל יהודי הזכות לעלות לישראל ולקבל מעמד של אזרח. בשנת 1970, החוק תוקן וההגדרה הורחבה למי שבשורשיו המיידיים, אחד מסביו או מי שבן זוגו יהודי , נכד או בן של יהודים. מאז קיימת השאלה, מי הוא יהודי.

אז השאלה , של איך לקבל עורך דין אזרחות ישראלית, לגבי מי ששורשיו יהודיים, הייתה די ברורה. הנושא מקבל תפנית כשמדובר בשאלה איך לקבל אזרחות ישראלית, כשאינך יהודי ובשורשייך אין זכר ליהדות או ליהודים.

משרד עורכי דין אזרחות ישראלית דוד אנג'ל, מגיש סיוע משפטי ומטפל במי שמבקש להפוך לאזרח ישראלי, אך אין הוא משתייך לדת היהודית.

איך לקבל עורך דין אזרחות ישראלית – מי שנולד בארץ ואינו נחשב לאזרח ישראלי
קיימים מקרים רבים של תושבים שנולדו בארץ אך אינם נחשבים לאזרחיה, ועל ידי הליך משפטי, הם מבקשים להפוך להיות לישראלים מן המניין. כאן השאלה , איך לקבל עורך דין אזרחות ישראלית, מקבלת פן נוסף, של מי הוא ישראלי, אפילו אם הוא נולד בארץ, אך הוא עדיין אינו נחשב לאזרח ישראלי בפני החוק.

משרדו של עו"ד דוד אנג'ל, מטפל במקרים שבהם אדם שנולד בארץ אינו נחשב לאזרח המדינה. במקרים אלה, ישנם מספר תנאים שאם הפונה יעמוד בהם, קיימת אפשרות גבוהה, שהוא יהיה רשאי לקבל עורך דין אזרחות ישראלית.